loading image
Maardu Haigla

Kallavere Haiglast sai Elora


Elora on Eesti suurim õendushaiglate ja hooldekodude grupp,

kuhu kuuluvad lisaks Keila ning Hiiu Haigla.

Loe lähemalt elora.ee

Ajalugu


Kallavere Haigla asub Tallinna lähedal Maardu linnas. Haigla hooneid ümbritseb kaunis põlispuude ja ilupõõsastega rohelus, mis pakub patsientidele võimaluse vaikuses ja rahus jalutada ja puhata.

Haiglahoone ehitati 1962. aastal. Enne seda kujutas haigla endast kümne-kohalist tervisepunkti väikese ambulatooriumiga, asukohaga “Eesti Fosforiit”i tehase territooriumil Maardus. Haiglahoone valmimisel meditsiiniteenuste osutamist laiendati, arstiabi oli võimalik saada kõigil Kallavere ja ümberkaudsete külade, samuti Harjumaa ja Tallinna elanikel. Haiglas olid sise-, kirurgia-, günekoloogia- ja laste osakonnad.

1992. aastal valmis polikliiniku hoone. Selles asusid arstiabi osutama peaaegu kõigi erialade eriarstid, haiglahoone aga jäi statsionaarsetele haigetele. Oluliselt paranes arstiabi kättesaadavus, inimesed ei pidanud enam sõitma eriarsti juurde Tallinnasse.

Käesolevaks ajaks on haigla ja polikliiniku hooned täielikult renoveeritud ja kaasajastatud. Kallavere Haiglas osutatakse statsionaarset õendusabi ühe-, kahe- ja kolmekohalistes palatites. Lisaks sellele saavad patsiendid taastusravi ning rehabilisatsiooniteenust.
Vajadusel osutatakse eriarstide poolt patsientidele kvaliteetset ravi. Olemas on võimalused röntgeneloogilisteks ja laboratoorseteks uuringuteks.

Meie eesmärgiks on pakkuda patsientidele kvaliteetset ravi, õendusabi ning üldhooldust ja selleks on meil olemas vastavad ruumid, seadmed ning suurte kogemustega kohusetundlik ja abivalmis personal.

Alates 2016.aasta aprillist on haiglas avatud üldhooldusteenuse tasuline osakond.

Kohtumiseni Maardus!


Aadress: Haigla 2, 74116 Maardu, Harjumaa
Registrikood: 10955734
A/a: EE162200221022291430, Swedbank 767
Telefon: 6060862
Faks: 6060862
E-post: kh@kh.ee, info@kh.ee